Klienci indywidualni

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE – ROZWIĄZANIA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Biorąc pod uwagę coroczne podwyżki prądu, warto zastanowić się nad tym, czy bardziej opłacalnym rozwiązaniem nie byłoby stworzenie własnej elektrowni. Dzięki ogniwom fotowoltaicznym zamieniającym energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną zyskuje się niezależność energetyczną we własnym domu. W tym zakresie oferuje szerokie rozwiązania dla klientów indywidualnych.

DARMOWA ENERGIA PRZEZ CAŁY ROK

Jeśli chodzi o instalowanie systemu fotowoltaicznego, to moduły solarne można montować m.in. na dachach domów jednorodzinnych, garażach, wiatach oraz innych budynkach wolnostojących. Ich wielkość jest uzależniona indywidualnie od tego, jakie potrzeby i warunki architektoniczne ma klient. W przypadku jednak stałej dostawy prądu do takich urządzeń, jak zmywarka, pralka, lodówka, czajnik, sprzęt RTV, komputerowy czy dla ewentualnego ogrzewania podłogowego itp. wystarczy instalacja o mocy nieprzekraczającej 10 kWh.

Panele solarne produkują energię elektryczną nie tylko latem. Mimo iż promieniowanie słoneczne jest mniejsze zimą, to moduły fotowoltaiczne pracują także wtedy. Podobnie jest też wówczas, gdy niebo jest zachmurzone. Największa produkcja zielonej energii przypada w Polsce na okres od maja do sierpnia, a najmniejsza – od listopada do lutego. Tym samym można zredukować prawie że do minimum korzystanie z prądu dostarczanego przez Zakład Energetyczny.

INSTALOWANIE FOTOWOLTAIKI

Jako firma zajmująca się instalacją solarną oferujemy kompleksowe zestawy zawierające moduły fotowoltaiczne, systemy montażowe, które dopasowuje się pod określoną powierzchnię, inwerter (inaczej falownik) oraz zabezpieczenia DC i AC. Żywotność paneli wynosi 25 lat, a ryzyko awarii praktycznie nie istnieje.

Dlaczego warto skorzystać z instalowania fotowoltaiki? Oto kilka przykładów korzyści, jakie można uzyskać, decydując na montaż paneli fotowoltaicznych:

  • uniezależnienie się od publicznych dostawców prądu,
  • obniżenie rachunków za prąd nawet o 90 % w skali roku,
  • zwrot inwestycji w ciągu kilku lat,
  • niski koszt wyprodukowania prądu dla potrzeb sprzętu domowego – urządzenia najpierw pobierają darmową energię słoneczną, a dopiero później płatną z Zakładu Energetycznego,
  • ekologiczne rozwiązanie – brak emisji szkodliwych substancji do otoczenia takich jak np. pyły, tlenki siarki, azoty i dwutlenek węgla,
  • w 100 % bezobsługowy system.

Zielona Strona Mocy to firma zajmująca się fotowoltaiką. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, proponując mu takie warunki współpracy, aby mógł np. koszt inwestycji rozłożyć na dogodne raty. Ze swej strony gwarantujemy zestawy fotowoltaiczne najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż. Warto pamiętać o tym, że można ją optymalnie dopasować do potrzeb swojego domu!

Odpowiemy na Twoje pytania
i przygotujemy indywidualną ofertę w kilka minut przez telefon!
+48 690 930 140 ZADZWOŃ DO NAS
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu
Email

Kontakt Masz pytania? napisz lub zadzwoń do nas.
Chętnie odpowiemy na Wasze pytania !

Zielona Strona Mocy
00-140 Warszawa
Al. Solidarności 115/2

tel.: +48 690 930 140
e-mail: biuro@zielonastronamocy.eu
www.zielonastronamocy.eu

Formularz kontaktowy