Historia


ZIELONA STRONA MOCY to firma zajmująca się Fotowoltaiką.

Od 2012 roku Jesteśmy kompleksowym dostawcą usług i rozwiązań z zakresu fotowoltaiki a w szczególności w obszarze  projektowania, rozwoju projektów, finansowania, wykonawstwa, Generalnego Wykonawstwa farm fotowoltaicznych oraz mikroinstalacji dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, gospodarstw rolniczych, spółdzielni mieszkaniowych oraz przemysłu energochłonnego.

Historia Spółki Zielona Strona Mocy
jako jednej z pierwszych na rynku w obszarze fotowoltaiki

Jako firma doradczo-wykonawcza na przestrzeni ostatnich 7 lat realizowaliśmy następujące działania: 

  • Spółka Zielona Strona Mocy została założona w 2012 roku i od samego początku działalności skupiała się na doradztwie i rozwoju projektów fotowoltaicznych oraz na organizacji konferencji i certyfikowanych szkoleń z zakresu OZE 
  • W ramach swojej działalności spółka w latach 2013-2014 zorganizowała ponad 20 konferencji w ramach Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej w Polsce, który ogromadził łącznie ponad 3,5 tyś osób związanych z branżą OZE i jak dotąd był największym tego typu wydarzeniem w Polsce
  • Spółka na zlecenie jednej z instytucji rządowych ( Ochotniczych Hufców Pracy) oraz przy współpracy Stowarzyszenia Elektryków Polskich ( SEP) w latach 2014-2015 przeszkoliła ok 1 tyś instalatorów fotowoltaiki w Polsce. Wszystkie szkolenia były organizowane poprzez stworzoną przez Zieloną Stronę Mocy – Akademię Instalatora OZE a każdy kurs zakończony był Egzaminem z kompetencji fotowoltaicznych i elektrycznych z uprawnieniami SEP1 do 1 kv. 
  • Spółka w latach 2013-2016 była znaczącym na rynku doradcą z zakresu rozwoju projektów fotowoltaicznych i wiatrowych o mocy ponad 1000 MW. Spółka wspólpracowałą z takimi firmami jak: SI POWER Invest S.A. ( portfel ponad 500 MW w PV), EDPr ( portfel ponad 250 MW w elektrowniach wiatrowych) , DECEO Group ( portfel ponad 150 MW w PV)  Photovoltaik Solar Polska ( portfel ponad 150 MW w PV) 
  • W latach 2015-2019 poprzez spółkę Ekoenergetyka ( spółkę należącą do właściciela Zielonej Strony Mocy) zaprojektowanie i montaż ponad 2,5 tyś instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 14 MW


WŁAŚCICIEL I ZAŁOŻYCIEL ZIELONEJ STRONY MOCY

Łukasz Piotr Krawcewicz ( 33 l.)
polski przedsiębiorca i inwestor, studiował  na Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii w Olsztynie. Manager ds inwestycji w obszarze OZE i EE, Właściciel i założyciel spółki Zielona Strona Mocy sp. z o.o, zajmującej się doradztwem i realizacją inwestycji w zakresie elektromobilności, efektywności energetycznej i OZE dla przemysłu i JST. 

W latach 2012-2015 inicjator i organizator Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej, który ogromadził ponad 3500 osób zajmujących się tematyką OZE w Polsce, organizator licznych szkoleń, seminariów oraz misji gospodarczych i zagranicznych wyjazdów studyjnych o tematyce , Odnawialne Źródła Energii, Elektromobilność i Energetyka . Twórca Akademii Instalatora OZE, która wyszkoliła ponad 1000 instalatorów fotowoltaiki w Polsce.

Od 12 lat właściciel Agencji Zarządzania i Doradztwa Strategicznego, od 8 lat wspiera rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce. 

Od 2019 r. Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki – w Stowarzyszeniu odpowiedzialny za obszar rynku wykonawczego, transfer technologii, fotowoltaiki w przemyśle oraz JST.


KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Spółka zatrudnia  wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi i energetycznymi zwłaszcza w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Każdy z zatrudnionych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje dające gwarancje realizacji powierzonych inwestycji z sukcesem.

Odpowiemy na Twoje pytania
i przygotujemy indywidualną ofertę w kilka minut przez telefon!
+48 690 930 140 ZADZWOŃ DO NAS
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu
Email

Kontakt Masz pytania? napisz lub zadzwoń do nas.
Chętnie odpowiemy na Wasze pytania !

Zielona Strona Mocy
00-140 Warszawa
Al. Solidarności 115/2

tel.: +48 690 930 140
e-mail: biuro@zielonastronamocy.eu
www.zielonastronamocy.eu

Formularz kontaktowy