Firma

OBNIŻ KOSZTY FUNKCJONOWANIA TWOJEJ FIRMY I ZARABIAJ NA DARMOWEJ ENERGII ZE SŁOŃCA

Dla Przedsiębiorców mamy korzystne rozwiązania finansowania instalacji fotowoltaicznej. Finansując instalację fotowoltaiczną Twoja firma „nie zamraża” własnych środków i jest w stanie operować swoją gotówką w innych obszarach działalności. Inwestycja rozłożona jest w czasie, dzięki czemu jej koszt jest rozdzielony na dogodne raty, które w całości można ująć w kosztach podatkowych.

Dodatkowo, inwestując w instalację fotowoltaiczną, gwarantujesz sobie obniżenie do minimum kosztów za prąd wykorzystywany w Twoim przedsiębiorstwie. 

Koszty poniesione w związku z budową instalacji fotowoltaicznej podlegają odpisom amortyzacyjnym. Przewiduje się amortyzację według metody liniowej stawką 7% lub według metody degresywnej stawką 14% z zastosowaniem współczynnika 2.0., dzięki czemu inwestycja szybciej Ci się zwróci. Spośród wszystkich dostępnych odnawialnych źródeł energii, inwestycja w fotowoltaikę jest najbezpieczniejsza i zwraca się najszybciej, ok. 5-8 lat. Nawet po tym czasie Twoje panele słoneczne dalej będą dla Ciebie produkować gwarantowaną ilość darmowej energii przez kolejne 20-25 lat.

Dodatkowo Twoja firma przyczyni się do zmniejszenia emisji groźnego CO2.

Typowa instalacja fotowoltaiczna dla firmy obniża produkcję CO2 o dziesiątki ton rocznie! Jest to ogromna korzyść dla Ciebie, dla firmy i dla społeczeństwa.

Odpowiemy na Twoje pytania
i przygotujemy indywidualną ofertę w kilka minut przez telefon!
+48 690 930 140 ZADZWOŃ DO NAS
Masz pytania?
Zostaw swój numer telefonu
Email

Kontakt Masz pytania? napisz lub zadzwoń do nas.
Chętnie odpowiemy na Wasze pytania !

Zielona Strona Mocy
00-140 Warszawa
Al. Solidarności 115/2

tel.: +48 690 930 140
e-mail: biuro@zielonastronamocy.eu
www.zielonastronamocy.eu

Formularz kontaktowy